Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsia ,,Dvi ,,b‘‘ sveikatos labui‘‘ išvykas ir lankėsi Ūdrijos bibliotekoje. Čia vyko popietė „Žaidžia ne tik vaikai“. Šios popietės metu buvo žaidžiami laiko pamiršti stalo žaidimai ir nauji, nežinomi žaidimai.

Žaidimai ne tik vaikams, bet ir suaugusiems lavina mąstymą, fantaziją, savarankiškumą, iniciatyvą, pasitikėjimą savo jėgomis, grūdina jausmus ir emocijas, lavina gebėjimus, judesius, pažintinius procesus, turtina vaizduotę.

Šioje popietėje daug dėmesio sulaukė žaidžiamas ,,Susprogdink balioną’’ žaidimas, kuris padeda atsipalaiduoti, pasikraunama pozityvių emocijų, ,,Tik Tak’’ žaidimas atskleidė Ūdrijos bendruomenės narių reakciją, greitį, kūrybiškumą, na ir ,,Žodžių loto’’ stalo žaidimas, kuris lavina protą, skatina komandinį darbą.

Nors varžomasi buvo ir visą popietę, tačiau nugalėjo draugystė. Dvi komandos surinko vienodą skaičių taškų, o likusioms trūko labai nedaug. Kiekvienas buvo apdovanotas Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.