Nuskambėjęs mokyklinis skambutis priverčia mus suskubti. Skubame į autobusą, mokyklą, klasę, suolą, pamoką. Skubame susitikti su seniai nematytais draugais, mylimais mokytojais. Skubame laiku atsiskaityti išmoktą eilėraštį, parašyti neparašytą kontrolinį, skubame įgauti naujų žinių, patirties, pasisemti išminties. Skubame visur… Dažnai skubėdami, ką nors ir pamirštame arba prisimename per vėlai… Pamirštas vadovėlis, neatlikti namų darbai, praleista pamoka nėra didžiausia problema. Blogiausia tada, kai skubėdami pamirštame patys save. Neretai per skubėjimą pamirštame rūpintis savo pačių sveikata, saugumu.
Ar kelias į mokyklą tikrai toks lengvas? Su kokiais iššūkiais ir problemomis susiduriame keliaudami į ją?
Neskubėk! Pagalvok! Parašyk! Tapk 2019 metų kalendoriaus bendraautoriumi!
Jau šeštus metus iš eilės kviečiame į sveikatos išsaugojimo dalykus žvilgtelti kūrybiškai ir tapti kitų metų kalendoriaus bendraautoriumi. Jums tereikia „prakalbinti“ mūsų istorijos herojus – Tuką ir Muką.
Kviečiame po paveikslėliais arba ant atskiro popieriaus lapo sukurti istorijai tekstą, dialogus ir atsiųsti mums į Alytaus rajono visuomenės sveikatos biurą. Tai galite padaryti keliais būdais: atnešti mums į biurą (Naujoji g. 48, Alytus), atsiųsti paprastu paštu, elektroniniu paštu (info@alytausrajonovsb.lt) arba „prakalbinti“ herojus socialinio tinklapio facebook paskyroje.
Tekstų lauksime iki lapkričio 16 dienos. Geriausio teksto autorius bus apdovanotas specialiu prizu ir 100 vnt. kalendorių.

Informacija pasiteiravimui (tel. 8 31521438)

Visą reikalingą informaciją rasite ČIA

Prakalbink istorijos herojus_III_trafaretas