Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
kviečia į nemokamą stovyklą jaunuoliams „Būk sveikas“, orientuotą į sveiką mitybą ir svorio kontrolę.
Kada? 2021 metų liepos 26 – 30 dienomis – 5 dienos su nakvyne.
Apie stovyklą: stovykla vyks Dzūkijos dvare, Radžiūnų g. 33, Radžiūnų km., Alytaus r.
Stovyklos užsiėmimai:

Kiekvieną stovyklos dieną vyks aktyvūs fiziniai užsiėmimai, dalyviai bus supažindinami  su skirtingomis ir įdomiomis edukacijomis. Visuomenės sveikatos specialistai, pasitelkdami įvairias sveikatos ugdymo formas ir kompetetingus specialistus aiškiai ir paprastai, remdamiesi ne tik teorija, bet ir praktiniais užsiėmimais padės ugdyti pagrindines sveikos gyvensenos kompetencijas.

Stovyklos dalyviai turės galimybę išbandyti savo jėgas bei ištvermę pėščiųjų žygiuose, orientacinėse varžybose, stiprinti bendruomeniškumo jausmą dalyvaujant komandinėse estafetėse ir kitose veikose. Padedami profesionalaus virtuvės šefo ir konsultuojami dietologo išmoks ne tik gaminti sveikatai palankų maistą, bet ir sustiprins sveikos mitybos įpročius, padėsiančius išsaugoti sveikatą.

Tikimasi, kad šios stovyklos metu įgytos žinios, patirtys bus naudingos tolimesniame gyvenime.

Nakvynė ir maitinimas: projekto lėšomis bus apmokėta visa dalyvavimo stovykloje kaina su maitinimu (pusryčiai,  pietūs, vakarienė, vanduo) ir nakvynė. Stovyklos metu griežtai draudžiama vartoti (turėti) alkoholį ar kitas psichoaktyvias medžiagas, rūkyti.

Kas gali dalyvauti šioje stovykloje? Prioritetas – Alytaus rajone gyvenantys jaunuoliai.
Stovykloje gali dalyvauti tik sveiki asmenys, nesergantys lėtinėmis ligomis, nekarščiuojantys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių.
Kaip dalyvauti? Norintys dalyvauti turi registruotis el.paštu info@alytausrajonovsb.lt. Registracija vyksta iki 2021 m. liepos 21 d., užpildžius laisvas vietas registracija stabdoma, nes vietų skaičius ribotas (20 vietų). Dalyvis įsipareigoja dalyvauti stovykloje visas 5 dienas.

Stovyklos organizatorius Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Finansuojama iš Europos socialinio fondo lėšų.

Daugiau informacijos tel. 8 315 21438

Stovyklos programa: ČIA