Dar 2019 metais prasidėjusi COVID-19 pandemija visą pasaulį apraizgė lyg voratinklis, iš kurio vis dar sunku ištrūkti. Pasikeitusi kasdienybė privertė daugiau laiko praleisti prie išmaniųjų įrenginių ekranų, o sugrįžę į klases daugelis susidūrė su begale iššūkių: sunku laikytis ne tik anksčiau galiojusių įprastų taisyklių, sukaupti dėmesį, bet ir pažvelgti suolo draugui į akis. Be to, fizinio aktyvumo stoka ir pasikeitusi rutina prisidėjo ir prie įvairių sveikatos problemų – suprastėjusios regos, netaisyklingos laikysenos bei psichikos sveikatos sutrikimų. Tačiau bėda – ne bėda, jeigu sprendžiant problemas pasitelkiamas aštrus protas ir kūrybiškumas.

                      Jau devintus metus iš eilės kviečiame į sveikatos išsaugojimo dalykus žvilgtelti išradingai ir tapti kitų metų kalendoriaus bendraautoriumi. Jums tereikia „prakalbinti“ mūsų istorijos herojus. Šių metų  pagrindinis kalendoriaus veikėjas  –  uoliausias klasės mokinys – erelis, kuris, kaip ir daugelis moksleivių, grįžęs į savo suolą suprato, kad tūnojimas namuose nebuvo į naudą. Ereliui ir kitiems istorijos veikėjams, jeigu reikia, vardus gali sugalvoti Pats.

                      Kviečiame po paveikslėliais arba ant atskiro popieriaus lapo sukurti istorijai tekstą, dialogus ir atsiųsti mums į Alytaus rajono visuomenės sveikatos biurą. Tai galite padaryti keliais būdais: atnešti mums į biurą (Naujoji g. 48, Alytus), atsiųsti paprastu paštu, elektroniniu paštu (info@alytausrajonovsb.lt) arba „prakalbinti“ herojus socialinio tinklapio facebook paskyroje.

Neskubėk! Pagalvok! Parašyk! Tapk 2022 metų kalendoriaus bendraautoriumi!

Paveikslėlius istorijai kurti rasite čia