Šių dienų kontekste labai svarbu jaustis ne tik saugiems, bet ir gebantiems padėti. Neretai atrodo, kad apie pirmąją pagalbą žinome ir mokame daug… tad ateikite pasitikrinti ar tikrai galėtumėte pagelbėti savo artimajam jeigu reiktų, nes kartais tik šalia esantis gali išgelbėti gyvybę.

Žinodami svarbiausią informaciją pirmosios pagalbos teikimo tema ir sustiprinę praktinius įgūdžius, galėsite būti užtikrinti, jog Jūsų teikiama pirmoji pagalba bus tikslinga ir efektyvi.

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Alytaus rajono savivaldybės gyventojus registruotis ir dalyvauti praktiniuose pirmosios pagalbos mokymuose, kuriuos numatoma vykdyti paskutinę balandžio mėnesio savaitę. Tiksli mokymo data ir lakas, bus paskelbti artimiausiu metu.

Mokymų metu didelės praktinės patirties turintys specialistai pademonstruos kaip atlikti svarbiausius gyvybę gelbstinčius veiksmus: pradinį gaivinimą ir defibriliaciją automatiniu  išoriniu defibriliatoriumi, stipraus išorinio kraujavimo stabdymą, pagalbą užspringusiajam, mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus.

 

Registruokitės, išklausykite, išmokite praktiškai. 

Daugiau informacijos tel. 8 315 214 38 arba el. p. info@alytausrajonovsb.lt