Minint Judėjimo sveikatos labui dieną, pabaigtas XXII-asis Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamų mankštų sezonas.
Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) iniciatyva viso pasaulio šalys yra raginamos įvairiais renginiais ir akcijomis skatinti fizinį aktyvumą, kaip vieną iš svarbiausių kovos su lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis priemonių.
 
Ši diena Alytaus rajone minima jau dvyliktąjį kartą, šiemet fizinio aktyvumo entuziastai buvo kviečiamį į pažintinį žygį po Kauno apylinkes. Pirmiausia, gausus dalyvių būrys ėjo bei grožėjosi Žiegždrių geologiniu taku, vėliau žygį tęsė Kauno marių pakrante, aplankė įspūdingą Pažaislio vienuolyną.
 
Išvykoje dalyvavo daugiau nei pusšimtis dalyvių iš įvairių rajono gyvenviečių. Dauguma jų nuo ankstyvo rudens dalyvavo biuro rengiamose kassavaitinėse mankštose, kiti sekdami geru pavyzdžiu prisijungė kiek vėliau. Iš viso reguliariai mankštinosi apie 200 Alytaus rajono gyventojų.
 
Džiugu, kad norinčių gyventi aktyviau ir sveikiau kiekvienais metais daugėja. Prieš daugiau nei dešimtmetį visuomenės sveikatos biuro specialistai nedrąsiai pradėjo reguliarius, kassavaitinius fizinio aktyvumo užsiėmimus trijose bendruomenėse, o šiemet vos pavyko prijungti visus norinčius tapti aktyvesniais, sportavo 11-os bendruomenių nariai.
 
Po žygio nieks neabejojo, kad spalio mėnesį rajone prasidės jau tryliktasis fizinio aktyvumo sezonas, kuriame tikimės sulaukti dar daugiau norinčių sportuoti Alytaus rajono gyventojų.