Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti nemokamoje sveikatos stiprinimo programoje pagal LR SAM 2014 m. rugsėjo 22 d. įsakymą Nr. V-979.

Programos tikslas – motyvuoti gyventojus gyventi sveikiau ir sumažinti širdies bei kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką.

Kam skirta sveikatos stiprinimo programa?

  • Suaugusiems asmenims, kuriems nustatyta širdies ir kraujagyslių ligų ir (arba) cukrinio diabeto rizika;
  • Suaugusiems asmenims, kurie savanoriškai kreipiasi į visuomenės sveikatos biurą dėl dalyvavimo Programoje: turintiems padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį, nutukimą ar žalingų įpročių.

Užsiėmimų metu sužinosite: širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksnius, komplikacijas, mitybos reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, fizinio aktyvumo reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencijai, streso reikšmę širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui, išmoksite valdyti stresą bei suprasti savo sveikatos rodiklius. 

Užsiėmimus vykdo: kardiologas arba šeimos gydytojas, psichologas, mitybos ir fizinio aktyvumo skatinimo specialistai, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas.

Dalyvavimas Programoje savanoriškas ir nemokamas!