Specialistų teigimu, reguliarus fizinis aktyvumas padeda kontroliuoti ne tik kūno svorį bei būklę, pagerinti sveikatą, kelti nuotaiką, tačiau ir sumažinti su nutukimu siejamų ligų riziką. Tikriausiai atsižvelgiant į tai, šiais metais Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras skelbė jau tryliktąjį fizinio aktyvumo sezoną, kurio metu (spalio-balandžio mėn.) kassavaitinėse mankštose reguliariai sportavo apie 300 rajono gyventojų, skirtingose Alytaus rajono gyvenvietėse ( tokių vietų šiemet buvo net 14 ).
 
Džiugu, kad norinčių gyventi aktyviau ir sveikiau kiekvienais metais daugėja. Prieš daugiau nei dešimtmetį visuomenės sveikatos biuro specialistai nedrąsiai pradėjo reguliarius, kassavaitinius fizinio aktyvumo užsiėmimus trijose bendruomenėse, o šiemet vos pavyko prijungti visus norinčius.
 
Gegužės 5 d. visus reguliariai besimankštinančius Alytaus rajono gyventojus pakvietėme į finalinį/baigiamąjį šio sezono žygį, kuris vyko Vidzgirio bataninio draustinio teritorijoje. Kartu su mumis žygiuoti išskirtinio miško takais mielai sutiko beveik 80 fizinio aktyvumo entuziastų, su kuriais kaip vėliau parodė išmanieji įrenginiai – įveikėme daugiau nei 6 km.
 
Svarbu paminėti, kad žygyje dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės, o pati vyriausia, sėkmingai visą trasą įveikusi ėjikė, rugsėjo 20 d. pasitiks 90-ąjį gimtadienį.
Labai džiaugiamės visų dalyvių aktyvumu ne tik žygyje, tačiau ir lankantis kassavaitinėse mankštose, bei tikimės, kad rugsėjį nemažiau entuziastingai bursitės į mankštas…kurių tikslas – stiprinti Jūsų sveikatą.