Dažnas iš mūsų vienaip ar kitaip savo kasdienybėje susiduriame su gyvenimo sunkumais, kurie neretai sukelia įtampą, stresą ar nesaugumo jausmą. Viešojoje erdvėje vis dažniau išgirstame sąvoką „krizinis nėštumas“. Ar tikrai žinome šios sąvokos reikšmę?

Viešoji įstaiga Krizinio nėštumo centras – tai įstaiga, kurios tiklsas padėti moterims bei poroms, išgyvenančioms neplanuoto nėštumo krizę, pogimdyvinę depresiją, vaikelio netektį dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo, ar nėštumo nutraukimo.

Organizacija siekia rūpintis psichine moterų sveikata krizinio nėštumo metu bei pagimdžius, o taip pat vykdyti abortų prevenciją Lietuvoje.

Centro misija – teikti kvalifikuotą tęstinę, kompleksinę pagalbą moterims, išgyvenančioms įvairias krizinio nėštumo situacijas, siekiant įgalinti moterį įveikti krizę.

 

Vizija – kompleksinės pagalbos galimybė kiekvienai Lietuvoje gyvenančiai moteriai, išgyvenančiai krizinio nėštumo situaciją.

Krizinio nėštumo centras:

  1. Teikia nemokamą konfidencialią pagalbą moterims bei poroms krizinio nėštumo laikotarpiu.
  2. Teikia tęstinę komplesinę įvairių specialistų pagalbą neplanuotai besilaukiančioms ir dėl to su sunkumais susiduriančioms moterims bei poroms (materialinę, finansinę, socialinę, psichologinę, ginekologinę, teisinę, dulų, genetiko).
  3. Teikia nemokamą pagalbą patyrus abortą, praradus vaikelį dėl persileidimo ar priešlaikinio gimdymo.
  4. Teikia psichologinę pagalbą moterims, išgyvenančioms pogimdyminę depresiją.
  5. Skaito paskaitas gimnazinių klasių moksleiviams apie žmogaus gyvybės vystymąsi, neplanuotą nėštumą, aborto pasekmes bei atsakingus lytinius santykius.

Jei Jums ar Jūsų artimąjam reikalinga pagalba – kreipkitės pagalba@krizinionestumocentras.lt  arba tel. +370 603 57912

Daugiau informacijos: https://krizinionestumocentras.lt/