Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Biudžetinė įstaiga

Naujoji g. 48, LT-62381 Alytus
Tel./faks. (8-315) 214 38
El. paštas info@alytausrajonovsb.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre,
Kodas 301785539norway_grants_programos_zenklas_jpg.jpg

pirmas.jpg

sveika_mokykla_230x200.jpg

PasirasykInternetu_190x118__2_.gif

arsa_logo_header.jpg

svsba.jpg

ULAC.jpg

Naujienos

2017-01-16

Biuras kviečia prisiminti išleistuvių suknelę ir kūno svorį mažinti drauge

Suprasdami, kaip siekiant keisti gyvenimo būdą, kartais pritrūksta valios pastangų, ryžto ir ilgalaikės motyvacijos Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras naujus metus pradeda akcija „Prisimink išleistuvių suknelę...“ ir kviečia Alytaus rajono moteris kartu spręsti antsvorio problemas.


Kodėl  išleistuvių suknelę? Mokyklos išleistuvių suknelė - bene pirmoji moters gyvenime suknelė, kuri išlieka atmintyje. Daugelis moterų pripažįsta, kad šias sukneles saugo, brangina. Akcija nereiškia, kad tikslas - apsirengti, įsisprausti į išleistuvių sukneles, akcijos tikslas - prisiminus vieną iš tikriausiai daugumai gražiausių ir jautriausių dienų, kilti į asmeninių pokyčių kelią. Jau pirmosiomis dienomis pristačius akciją ir pakvietus moteris mintimis grįžti į išleistuvių šventę bei prisiminti apdarus, kuriuos vilkėjo, daugelis nuščiūdavo ir pripažindavo, kad būtų šaunu, jog atrodytų nors kiek panašiai kaip tądien.


Akcijos metu moteris konsultuos dietologas, psichologas ir fizinio aktyvumo specialistas. Moterims bus sudaryti individualūs mitybos ir fizinio aktyvumo planai, motyvaciją išlikti pokyčių kelyje palaikys kiti specialistai ir pačios akcijos dalyvės, kurios pagal poreikį ir pačių norus rinksis į jaukius pokalbius prie arbatos puodelio.


Turintys antsvorio kūno svorį dažnai bando mažinti įvairiausiomis dietomis, radikaliais sprendimais, nors dažniausiai tereikia sureguliuoti mitybą ir padidinti fizinį aktyvumą. Atrodo paprasta, tačiau iš tiesų tai reikalauja didelių valios pastangų, ilgalaikės motyvacijos ir palaikymo, nes nors ir kalbama tik apie dviejų gyvenimo ingredientų - mitybos ir fizinio aktyvumo - pokyčius, tačiau iš esmės tai viso gyvenimo būdo pasikeitimas.


Kaip dalyvauti akcijoje? Tereikia iki vasario 3 dienos užsiregistruoti telefonu (8 315) 21 438 arba elektroniniu paštu info@alytausrajonovsb.lt .


Pirmoje pilotinėje akcijoje bus pakviestos dalyvauti 10-15 Alytaus rajono moterų. Biuro specialistai tiki, kad pirmųjų dalyvių sėkme pavyks „užsikrėsti“  daugiau moterų ir akcija išsiplės.


Tad belieka prisiminti išleistuvių suknelę, užsibrėžti aiškius, realius tikslus ir savo ryžtu bei su specialistų pagalba išleistuvių suknelę galbūt ne tik prisiminti, bet ir ją apsivilkti.