Korupcijos prevencija

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro korupcijos prevencijos programa, skirta korupcijos prevencijai užtikrinti visuomenės sveikatos biure.

Korupcijos prevencija – korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo.

Apie galimus korupcinius pažeidimus konfidencialiai galima pranešti telefonu (8 315) 21 438 arba el. paštu biurasbekorupcijos@alytausrajonovsb.lt

Už Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro korupcijos prevencijos programų įgyvendinimo organizavimą (koordinavimą) ir kontrolę atsakinga visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Agnė Goštautienė, tel. (8 315) 21 438, el. p. agne.gostautiene@alytausrajonovsb.lt

Jei susidūrėte su korupcija sveikatos sistemoje, prašome nedelsiant pranešti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos Antikorupcijos ir atitikties skyriaus specialistams telefonu (8 5) 205 3373 arba nemokama pasitikėjimo linija 8 800 66004. Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad bet kokie neoficialūs mokėjimai sveikatos sistemos srityje yra laikomi baudžiamaisiais nusižengimais ar nusikaltimais, už kuriuos taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Korupcijos prevencija