Kviečiame dalyvauti Sveikatos stiprinimo programoje, skirtoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai

Kviečiame dalyvauti Sveikatos stiprinimo programoje, skirtoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai

2024 01 29


Programos tikslas – motyvuoti gyventojus gyventi sveikiau ir sumažinti širdies bei kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto riziką.
Kam skirta sveikatos stiprinimo programa?
  • Suaugusiems asmenims, kuriems nustatyta širdies ir kraujagyslių ligų ir (arba) cukrinio diabeto rizika;
  • Suaugusiems asmenims, kurie savanoriškai kreipiasi į visuomenės sveikatos biurą dėl dalyvavimo Programoje: turintiems padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį, nutukimą ar žalingų įpročių.
Pirmasis užsiėmimas vyks sausio 30 d. nuo 16 val. iki 17:30 val. Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Krokialaukio skyriaus patalpose (Vytauto g. 1, Krokialaukio sen., Alytaus r.).
Jo metu dalyviai bus supažindinami su programa, išsiaiškinami jų sveikatos prioritetai, poreikiai bei pageidavimai, įvertinami svarbiausi kūno rodikliai: kūno masės indeksas, liemens apimtis ir arterinis kraujo spaudimas.
Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai skirta sveikatos stiprinimo programa – tai teorinių ir praktinių užsiėmimų ciklas, kuriuos vykdys kvalifikuoti lektoriai: kardiologas arba šeimos gydytojas, psichologas, mitybos ir fizinio aktyvumo skatinimo specialistai, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas.
Dalyvavimas Programoje savanoriškas ir nemokamas!