Nemokamos psichologo konsultacijos Alytaus rajono gyventojams

Nemokamos psichologo konsultacijos Alytaus rajono gyventojams

2023 08 21


Vargu ar rasite žmogų nei karto nesusidūrusį su emociniais sunkumais, kurie silpniau ar stipriau paveikia ne tik nuotaiką, tačiau ir fizinę bei psichinę sveikatos būklę.

Neretai galvojama, kad profesionalios specialistų konsultacijos teikiamos  tik privačiuose psichologų kabinetuose ir jos tikrai ne kiekvienam prieinamos dėl paslaugų kainos, tačiau taip tikrai nėra. Reikiamą psichologinę pagalbą galima  nemokamai gauti visuomenės sveikatos biuruose.

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure, nemokamos konsultacijos teikiamas jau šešerius metus. Įstaigos psichologas paslaugas teikia ne tik biuro patalpose, tačiau ir Alytaus rajono seniūnijose, ugdymo bei globos įstaigose. Susitikimų laikas derinamas individualiai.

Psichologo konsultacijos teikiamos asmenims, kuriems pasireiškia psichikos sveikatos rizikos veiksniai dėl sudėtingų gyvenimiškų situacijų.  Vienam asmeniui, atsižvelgiant į jo poreikius, gali būti teikiamos ne daugiau kaip 6 individualios konsultacijos.

Gyventojai, patiriantys stresą, nerimą bei išgyvenantys kitas sudėtingas gyvenimiškas situacijas – skyrybas, darbo netekimą, finansinius sunkumus, artimo žmogaus netektį, konfliktinius santykius šeimoje ar darbe, sunkią artimo žmogaus ligą,  dėl nemokamų paslaugų gali kreiptis tel. 8 315 21438 arba el. paštu info@alytausrajonovsb.lt